Värsked tööpakkumised

Nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369213

Tööpakkumise number

369213

Töö kirjeldus

OTSIME OMA SOTSIAALTEENUSTE ÜKSUSESSE
ASJATUNDLIKKU JA SÜSTEEMSET

NÕUNIKKU

kes on eestvedajaks pikaajalise kaitstud töö kontseptsiooni väljatöötamisel, piloteerimisel ja rakendamisel. Peamisteks tööülesanneteks on teenuse sisuliste nõuete ja menetluse protseduuride väljatöötamine, teenuse osutajate leidmiseks hangete läbiviimine ning teavitus.

Tööülesanded hõlmavad teenuse nõuete ja hindamispõhimõtete väljatöötamist, eri tööprotsesside kaardistamist, kirjeldamist ja koordineerimist, teenuse ettevalmistamist piloteerimiseks ja edaspidist rakendamist, teavitus-, nõustamis- ja koolitustegevuste läbiviimist nii sise- kui välisklientidele.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• vähemalt 3 aastane töökogemus erihoolekande teenuste valdkonnas
• projektide juhtimise kogemus
• hea kaasamis- ning koostööoskus
• esinemisvalmidus
• väga hea kirjalik väljendusoskus
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
• kasuks tulevad teadmised sotsiaaltööst ja sotsiaalteenustest

OMALT POOLT PAKUME VÕIMALUST ENESETEOSTUSEKS, ARENGUKS JA KOOSTÖÖKS

Lisainfo

Ametikoht on tähtajaline, tähtajaga kuni 31.12.2020.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2015