Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21252

Nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • info ja pressitöö korraldamine
  • trükiste toimetamine
  • Schleswig-Holsteini Liidumaa esinduse töö korraldamine
  • Saksa ja Eesti firmade nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ( soovitavalt majandus- või meediaalane )
  • eelnev töökogemus
  • väga hea saksa keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd
  • kaasaegset ja rahvusvahelist töökeskkonda

Lisainfo

  • kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
  • palume kindlasti lisada saksa keelse kaaskirja koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#21252

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2003
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2003

Saksa Majandusesindus Eestis on osa Saksa Kaubandus-Tööstuspäeva ülemaailmsest võrgust. Tegutseme rohkem kui 80 riigis Saksa Liitvabariigi ülesandel kahepoolsete majandussidemete arendajatena.

Vaata rohkem

Nõunik