Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199825

Nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Häirekeskuse tööd reguleerivate õigusaktide ja dokumentide toimimise analüüsimine
  • Häirekeskuse juhtkonnale vajaliku informatsiooni kogumise korraldamine, sünteesimine ning seisukohtade ettevalmistamine
  • HK teenistujate nõustamine ja abistamine erinevates koostöövaldkondades
  • HK koostööpartneritega järjepideva koostöö tegemine
  • Osalemine ametkondadevaheliste ja majasiseste töögruppide töös

Ootused kandidaadile

  • juriidiline või avaliku halduse alane kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kraad;
  • eelnev teenistus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses kõrgharidust nõudval ametikohal vähemalt 3 aastat, sh protsesside ja/või töörühmade juhtimise kogemus vähemalt 1 aasta;
  • riigi põhikorra (põhiseadus ja põhiseaduslikud seadused), kodanike õiguste ja
vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • üldised teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja organisatsiooni struktuurist;
  • majandusalased algteadmised ning avaliku sektori majandustegevuse üldpõhimõtete tundmine.
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele valdamine vähemalt kesktasemel nii kõnes kui kirjas;
  • väga hea arvuti, teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus
Isikuomadused:
väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus; väga hea suhtlemisoskus; iseseisvus; otsustus-, analüüsi- ja algatusvõime; pingetaluvus; kohusetundlikkus; korrektsus; orienteeritus meeskonnatööle; organisaatorivõimed; loomingulisus.

Ettevõte pakub

  • pidevat enesetäiendust ja koolitusi
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • meeldivat kollektiivi
  • väga häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#199825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas asuva Päästeameti halduses olev valitsusasutus, mis täidab talle seadusega ja seaduse alusel antud õigusaktidega pandud ülesandeid.

Häirekeskuse tegevusvaldkondadeks on: õnnetusteadete vastuvõtmine ja töötlemine; päästemeeskondade ning kiirabibrigaadide sündmuskohale väljasaatmine; teiste teenistuste, ettevõtete ja organisatsioonide kaasamine, samuti informatsiooni operatiivse edastamise korraldamine ja dokumenteerimine ning sündmuste andmebaasi säilitamine.

Vaata rohkem

Nõunik