Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136228

NÕUNIK (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõuniku peamisteks tööülesanneteks on kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamine ja rakendamine akadeemias, kvaliteedikäsiraamatu koostamine ning rektoraadi nõustamine kvaliteedi küsimustes. Nõunik allub otse akadeemia rektorile

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust, soovitavalt magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni;
  • kvaliteedijuhtimise alast töökogemust, sh soovitavalt kvaliteedijuhtimissüsteemi juurutamise kogemust;
  • inglise ja muu võõrkeele oskust tööks vajalikul tasemel;
  • soovitavalt kõrghariduse valdkonna tundmist.

  • huvitavat tööd toredas meeskonnas ning arenevas töökeskkonnas;
  • võimalust töötada välja uus süsteem ning õppida ja areneda selle käigus;
  • riigiasutusele omaseid soodustusi, sh 35 kalendripäevast põhipuhkust;
  • töötasu pärast katseaega 25 716 krooni kuus.

Lisainfo

Elulookirjelduse, sooviavalduse märgusõnaga “nõunik” ja põhjaliku motivatsioonikirja palume saata hiljemalt 25.01.2008 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu. Tööle asumise aeg soovitavalt veebruaris-märtsis 2008.

Tööpakkumise number
#136228

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades

Vaata rohkem