Värsked tööpakkumised

Nõudepesija/koristaja puhkuse asendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103907

Tööpakkumise number

103907

Töö kirjeldus

Põhiülesanne on saali korrashoid, nõudepesu ja teatud päevadel juurviljade puhastamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame töötajat, kel oleks eelnev töökogemus antud valdkonnas. Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige oleks aus ja lojaalne töötaja ning lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus suhtutakse lugupidavalt igasse töötajaasse ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.

Lisainfo

Puhkust on vaja asendada hommikusel koristajal, kelle põhitööks on hommikul saali koristamine ja juurviljade puhastamine E.-R., alates maist ning järgmistena nõudepesijate pukuseid, kelle põhitööks on nõudepesu, saali korrashoid ja paar korda nädalas juurvilja puhastamine.
Osad puhkused jooksevad järjest ja osadel jääb vahe sisse kuni 1/2kuud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2007
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2007

St. Patrick'si nime all töötab Tallinna kesklinnas kolm toitlustus- ja meelelahutuskohta: kaks neis Vanalinnas ja üks Vabaduse platsi vahetus läheduses ning kohe avame kesklinnas ka neljanda pubi. Seoses suve tulekuga, otsime oma kollektiivi rõõmsat ja töökat puhkuse asendajat