Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673891

NÕUDEPESIJA, Viimsi Black Rose Pub

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • nõude pesemine nõudepesumasinaga

  • kööginõude pesemine

  • töökoha korrashoid

  • köögi abitööd

Ootused kandidaadile

  • puhtus on alati esikohal!

  • kiirus ja positiivsus

  • hea pingetaluvus

  • vastupidavus

  • valmisolek tööks nädalavahetusetel ja riiklikel pühadel

Ettevõte pakub

  • ametlikku sissetulekut
  • vahetustega täistööaega
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • palju väga häid firmasiseseid soodustusi (Viimsi SPA, Viimsi Kino, Ilu- ja Tervisekeskus, Atlantis H2O Aquapark, Grand Rose SPA, Meresuu SPA)

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja kutsume vestlusele

Tööpakkumise number
#673891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Tallinn Viimsi SPA on spaa- ja hotellikompleks Viimsi poolsaarel, Tallinna kesklinnast 15 minutise autosõidu kaugusel. Hotellis on 112 kaasaegselt sisustatud numbrituba, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, spaa- ja saunakeskus peredele, SPA18+ ainult täiskasvanutele ning spordikeskus.

Vaata rohkem