Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520923

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on saali- ja kööginõude pesemine.

Ootused kandidaadile

Kandideeri kui oled kiire, aus, kohusetundlik, korrektne ja puhtust armastav ning Sulle meeldib teha igat tööd südame ja hoolega.

Ettevõte pakub

  • mõnus töökoht kesklinnas
  • sõbralik ning toetav meeskond :)
  • paindlik graafik
  • kindel palk

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Tööpakkumise number
#520923

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

Legendaarne Ülikooli Kohvik ja sama maja allkorrusel muusikameeli paitav klubi Jazz on leidnud kiiresti tee tartlaste ja linnakülaliste südamesse. Et oma klientidele jätkuvalt parimat toitu, kiiret ja asjalikku teenindust ning mõnusat olemist pakkuda, vajame KOHE abikäsi!

Vaata rohkem

Nõudepesija