Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598178

Tööpakkumise number

598178

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku meeskonda rõõmsameelset nõudepesijat, kes tuleb toime ka väiksemate koristustöödega. Töögraafik on paindlik, sest töö toimub kahes vahetuses (hommiku- ja õhtuvahetus).

Nõudmised kandidaadile

Hea tervis
Vastupidavus ja hea pingetaluvus
Kiirus, hea koordinatsioon ja positiivsus
Valmisolek tööks ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel
Soov töötada ühtses meeskonnas

Omalt poolt ettevõttena pakume alati suurepärast ning tugevat meeskonda
Tööd graafiku alusel suurepärase asukohaga pubis
Motiveerivat töötasu aastaringselt
Vajadusel väljaõpet kohapeal
Ettevõttealaseid soodustusi

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
19. mai 2019

Keegi ei tea täpselt küll miks, aga juba pikemat aega on paljudele maailmas tuntust kogunud elumeestele meeldinud läbi astuda Tartu kesklinnas asuvast Pahade Poiste Pubist.

Ühed räägivad, et selle põhjuseks pidi olema pubis valitsev hubane ja sundimatu õhkkond, teised jällegi, et suurepärane toidupoolis ühes hea teenindusega. Kolmandad kiitvat aga üldse mõnusat seltskonda, mis just "Pahades Poistes" pidavat väidetavalt parim olema. Kuulujutte pajatatakse ka seitsmest tele-ekraanist, mille vahendusel nii ööd kui päevad kõiksugu spordi- ja muusikaülekandeid olevat võimalik nautida. Koos vahutava õlle ja teravate napsudega...

Kuid kõik need on loomulikult vaid kuulujutud ning täit tõde ei tea päris täpselt keegi. Seetõttu ongi kindlam ikka ise kohale tulla ja kõiges selles veenduda.