Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388716

Tööpakkumise number

388716

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi energilisi, aktiivseid ja töökaid nõudepesijaid.

Nõudmised kandidaadile

Nõudepesija peaks olema kohusetundlik, töökas, positiivne ja hea pingetaluvusega.

Pakume sõbralikku kollektiivi, võimalust töötada graafiku alusel, millega kaasneb otseloomulikult paindlik tööaeg ning kindlasti konkurentsivõimeline palk, mis
motiveeriks teid tööd tegema.

Lisainfo

Soovitatav oleks cv saata koos pildiga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. august 2015
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 600 kuni 700 EUR kuus

La Dolce Vita on itaalia restoran Tartu vanalinnas, kus saate maitsta ehtsaid itaalia päraseid roogasid.