Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459585

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu südalinnas asuv Werner Café otsib oma meeskonda 0,75 koormusega kiiret, töökat ja kohusetundlikku nõudepesijat, kelle ülesandeks on hoolitseda restorani nõude puhtuse eest.

Töö on graafiku alusel, hõlmates nii päevaseid kui õhtuseid vahetusi ja nädalavahetusi.

Ootused kandidaadile

* kohusetundlik
* kiire
* paindlik tööaegade suhtes

Ettevõte pakub

* stabiilset ja püsivat sissetulekut
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* paindlikku graafikut
* ettevõtte soodustusi

Tööpakkumise number
#459585
Nõudepesija