Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311148

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse meeskonda hakkajat nõudepesijat, kelle tööülesannete hulka kuulub kohviku nõude ja tarvikute pesemine.

Ootused kandidaadile

Ootame sõbralikku ja abivalmis ning positiivse suhtumisega töötajat.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

Sõbralikku töökollektiivi.
Tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#311148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2013

Maitseelamused grupp on loodud 2008. aastal ning sinna kuuluvad Teie poolt armastatud ning tunnustatud söögikohad nagu Cafe Truffe, kohvik-restoran Werner, kohvik CookBook ja Meat Market, restoran Volga7, Rahwa Resto

Vaata rohkem

Nõudepesija