Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672494

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:14. november 2020

Töö kirjeldus

Klientide ja töötajate seas hinnatud Dorpat hotelli restoran otsib oma toredasse
kollektiivi töökat ja sõbralikku

NÕUDEPESIJAT,

kelle tööks on hotelli restorani serviisi ja kokkade
töövahendite korrashoid.
Töö toimub kaasaegsetel nõudepesumasinatel.

Ootused kandidaadile

OLED MEILE OODATUD, KUI:
 soovid leida tööd sõbralikus kollektiivis
 oled kiire
 armastad puhtust
 oled valmis töötama graafiku alusel, sh ka nädalavahetustel.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:
 sõbralikku kollektiivi
 kindlat ja pikaajalist töökohta
 häid töötingimusi
 kaasaegset töökeskkonda
 vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#672494

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Dorpat OÜ on 2007. aastast tegutsev ettevõte, mille tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna-Eesti regioonis.

Vaata rohkem

Nõudepesija