Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432807

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubanduskuses "Kvartal" asuvas buffet-restoranis Melu nõude pesemine masinaga või käsitsi; igapäevased puhastustööd teenindussaalis või köögis.
Graafik pikk ja lühike nädal st ühel nädalal tööl E, T, R, L, P ning teisel K, N; Vahetuse algus kell 9.
Vajame asendajat haiguslehel viibija amatikohale.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus; koostöövalmidus, füüsilise koormuse taluvus

väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#432807

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2016

Astri Grill AS haldab Tartus nelja söögikohta. Lõunakeskuses asuvad buffet-restoranid "Free Caffee", "Melu" ja Kvartali keskuses "Melu 2" ning Eedeni keskuses pubi "7 päeva".

Vaata rohkem

Nõudepesija