Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289989

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesemine, vajadusel kokkade abistamine ja puhtuse eest hoolitsemine toitlustusasutuse köögis. Vajadusel ka üldine koristus. Töö on graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- töötahe ja rõõmsameelsus
- positiivne ellusuhtumine
- korrektsus ja puhtus
- ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

- tööd graafiku alusel
- rohkelt tööd ja kiireid tööpäevi
- meeldivat, nooruslikku ja sõbralikku eestikeelset töökollektiivi
- korralikku töötasu

Lisainfo

Vajalik varasem töökogemus nõudepesijana. Valmisolek töötada nädalavahetustel, õhtustel ja öistel aegadel.

PS. Tegemist ei ole hooaja tööga!!!

Tööpakkumise number
#289989

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. november 2012
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2012

Tallinna vanalinna piiril asuv populaarne baar-restoran otsib oma töökasse kollektiivi töökat ja rõõmsameelset täiskohaga nõudepesijat.

Vaata rohkem

Nõudepesija