Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 569422

Tööpakkumise number

569422

Töö kirjeldus

Täiskohaga puhastusteenistuja, kelle tööülesanneteks on saali-ja kööginõude pesu, toiduhügieeni jälgimine, köögi ning abiruumide üldine korrashoid, oma pere puhkeruumi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

* Austus enda ja teiste suhtes
* Kohusetundlikkus
* Korrektsus ja puhtus
* Eesti keele oskust suhtlustasandil

Pakume sõbralikku abivalmis kollektiivi, ettevõtte siseseid soodustusi, kvaliteetset töökeskkonda, paindlikku töögraafikut, mis sobib ka õpilastele. Tublide töötulemuste eest konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
28. november 2018

Hotell Palace

TallinnHotels, on 2005.aastal asutatud ning Eesti kapitalil põhineva hotellide ja restoranide opereerimisfirma. Meie visiooniks on esindada Eestit ja me võõrustame oma külalisi Tallinna vanalinna kolmes väärikas hotellis:

- Savoy Boutique Hotell ★★★★★
- Hotell Palace ★★★★SUPERIOR
- Hotell Bern
Oled oodatud kandideerima Hotelli Palace!