Nõudepesija
Tööpakkumise number #718352

Nõudepesija

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime enda ägedasse restorani ühinema kiiret, töökat ja kohusetundlikku nõudepesijat. Peamised tööülesanded on nõude pesemine, köögi ja tööruumide korrashoid, põrandate pesu. Töökoht asub Tallinna Vanalinnas.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:

  • Puhtust hindav, kohusetundlik ja sõbralik
  • Valmis töötama välja toodud tööaegadel, sh ka õhtuti ja nädalavahetustel.
  • Positiivse ellusuhtumisega ja hea pingetaluvusega
  • Pead kellaaegadest kinni

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Tasuta lõunat meie poolt
  • Soodustused sulle ja sinu lähedastele
  • Arenguvõimalusi nooruslikus keskkonnas
  • Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#718352

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021
Nõudepesija Nõudepesija

Taimetoidurestoran Inspiratsioon OÜ

Vaata rohkem

Nõudepesija
Nõudepesija