2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kas tahad olla osa suurest rahvusvahelisest hotelliketist?

Haara võimalusest, sest meie otsime NÕUDEPESIJAT!

Põhilised töökohustused:

Nõude pesemine hotelli köökides;Köögi ja abiruumide koristamine;jäätmete sorteerimine ning käitlemine.

Хотите стать частью большой международной гостиничной сети? Воспользуйтесь возможностью, потому что мы ищем ПОСУДОМОЙКУ!

Основные обязанности:

Мытье посуды на кухнях отеля;

Уборка кухни и подсобных помещений;

сортировка и переработка отходов.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

Korrektsust ning puhtuse ja korra armastust;

Valmisolekut füüsiliseks tööks graafiku alusel, sh nädalavahetustel.

Kasuks tuleb:

Varasem kogemus antud alal.

Мы ожидаем от Вас:

Порядочности и любви к чистоте и порядку;

Готовности к физическому трудупо графику, включая выходные дни.

Очень пригодиться:

Предыдущий опыт аналогичной работы.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

Tööd professionaalses meeskonnas toredate kolleegidega; Paindliku töögraafiku, 8-tunniseid vahetusi.

Täpsemat infot saate helistades Joannale numbrile 53 089 622.

Sobilike kandidaatidega võtame kindlasti ühendust!

Мы предлагаем:

Работу в команде опытных профессионалов  и отличных коллег;

8-часовые смены.

За дополнительной информацией звоните Иоанне по номеру 53089622.

С подходящими кандидатами мы обязательно свяжемся!