2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on rahvusvaheline, 80 riigis opereeriv kontsern Sodexo, kus töötab enam kui 400 000 töötajat ja kes laiendab oma tegevust Eestisse.

Otsime restotani Dvigatel nõudepesijaid

Tööülesanneteks on muuhulgas:
- nõudepesumasinate täitmine ja tühjendamine;
- abistada vajadusel toiduvalmistamises ja toitude väljapanekul;
- vajadusel abistada vitriinitoodete valmistamisel

Ootused kandidaadile

Koostöövalmidus ja tiimitöö on sinu tugevused ning suudad edukalt töötada ka pingerohketes olukordades. Lisaks oled rõõmsameelne ja alati valmis kliendi
muresid lahendama.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- suurepärast võimalust olla uue ja suurepärase asja algatamisel ja käivitamisel
- väljakutseid
- toetavat suurettevõttet, kes aitab sind igakülgselt
- konkurentsivõimelist palka
- täsitööaeg 08:00 - 16:00 esmaspäevast reedeni
- osaline tööaeg 10:00 - 16:00 esmaspäevast reedeni

Lisainfo

Töö on E-R kell ja jääb vahemikku 07:00 kuni 18:00.