Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86776

Tööpakkumise number

86776

Töö kirjeldus

Töö eesmärk: kindlustada klientide kõrgetasemeliseks teenindamiseks vajaminevate nõude ja serveerimisvahendite täielik puhtus ja nende pidev ettevalmistamine teenindamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda toredat ja töökat inimest.

Pakume poole või püsivat täistööajaga kohta nõudepesijatele Reval Hotel Central restorani ja kohviku köögis.
Töö vahetustega ja graafikuga - kl. 07.00-15.00 ja 15.00-22.00
Tasustamine tunnipalga alusel
Lisaks ettevõttes kehtivad soodustused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
27. november 2006
Brutopalk:
Alates 26 EEK tunnis

Reval Hotel Central on 245 toaga 3-tärni hotell Tallinna kesklinnas.

Eesti, Läti, Leedu - 3 maad, üks hotellikett Norra perefirmale Linstow AS kuuluv Reval Hotels on Baltimaade suurim, pidevalt arenev ja laienev hotellikett. Balti riikide pealinnade südames asuvates Reval Hotels hotellides on kokku 1692 hotellituba, 10 restorani, 53 konverentsiruumi ja 1000 töötajat.