Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118521

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli nõude pesemine ja muude puhastus- ja koristustööde tegemine köögis.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskkharidus,
  • vanus alates 20. eluaastast
  • eelnev töökogemus toitlustusasutuses
  • eesti keele oskus suhtlustasandil
  • puhtust ja korda armastav, kohusetundlik, usaldusväärne ja lojaalne.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonada
  • tööd graafiku alusel
  • nooruslikku kollektiivi
  • ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "Nõudepesija".

Tööpakkumise number
#118521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Grand Tallinn, kohvik Mademoiselle, Lobby baar.

Vaata rohkem

Nõudepesija