Töö kirjeldus

- Nõude pesemine
- Abistamine köögis
- Köögi koristamine

Ootused kandidaadile

- sõbralikkus, positiivsus

- pingetaluvus

- puhtusearmastaja

- korrektsus

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- stabiilset tööd
- tööd graafiku alusel

- tööd Järve Keskus Chopsticks,Mustamäe Keskus Chopsticks

Tööpakkumise number
#677185

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
21. november 2020
Nõudepesija Nõudepesija

McKenzie Invest OÜ

McKenzie Invest OÜ on Eesti restoranide turul tegutsenud juba üle viieteist aasta. Chopsticks, Little India ja Chi on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga restoranid. Oleme avanud 18 Chopsticks, 5 Little India restorani ja 8 Chi restorani Tallinnas, Tartus ja Pärnus, kus töötab üle 350 tubli inimese.

Vaata rohkem

Nõudepesija
Nõudepesija