Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502647

Tööpakkumise number

502647

Töö kirjeldus

Soovime meeskonda võtta osalise tööajaga nõudepesija, kes töötaks laupäeviti ja vajadusel reede õhtuti ning pühapäeviti. Samuti saame pikemaid tööpäevi pakkuda koolivaheaegadel.

Töö hõlmab endas kohviku saali korrashoidu ja nõude pesemist nõudepesumasinaga. Töö sobib füüsiliselt tugevale täisealisele inimesele. Töö sobib ka täisealisele noorele kooli kõrval.

Tööaeg laupäeviti on 10:00-21:15. Muudel päevadel kokkuleppel.

Nõudmised kandidaadile

kohusetundlikkus
usaldusväärsus
positiivne elluhoiak
eesti keele oskus

Ettevõte pakub

sõbralikke töökaaslasi
tööd meeldivate klientidega
turvalist töökeskkonda
oma töötajate toitlustust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017

Robert's Coffee on Põhjamaade suurim kohvikutekett, mis keskendub
värskelt röstitud ubadest tehtud esmaklassiliste kohvijookide müügile.
Tallinna südalinnas tegutseme samuti pereettevõttena juba üle 15
aasta.

Pakume laias valikus kohvijooke, teesid, kakaosid ning värsket
söögipoolist nende kõigi kõrvale. Oma igapäevases tegevuses pöörame
suurt tähelepanu ka meeldivale klienditeenindusele ning hubase
atmosfääri loomisele.