Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328184

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

nõude pesemine nõudepesumasinaga, poleerimine
abiruumide korrashoid

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus
kiirus
puhtus

Ettevõte pakub

kindlat ja püsivat tööd arenevas ettevõttes
suurepärast ja nooruslikku töökeskkonda
stabiilset graafikut

Lisainfo

Nõutav tervisetõendi olemasolu

Tööpakkumise number
#328184

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2013

Restoran Masha on modernsesse sadamapiirkonda vastloodav romantilise ja luksusliku interjööriga venepärast kultuuriprogrammi pakkuv restoran, mille eesmärk on oma külalised tuua välja argipäevast ning pakkuda tõelisi elamusi. Meie menüüs on esindatud kogu vene köögi klassika suurepäraste suppide, zakuskade, praadide, salatite ja dessertide näol. Loomulikult pakume ka küllusliku joogivalikut, et oleks mõnus sõpradega aega veeta ja võtta ka pits külma viina ning öelda "NA ZDAROVJE"

Vaata rohkem

Nõudepesija