Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433748

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesu;
ruumide korrashoid ja koristamine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, puhtus, hoolsus, täpsus.

Ettevõte pakub

Töö tööpäeviti.
Tubli töö eest motiveerivat töötasu,
meeldivat töökeskkonda,
soovi korral pikka puhkust suvel.

Töökohad asuvad Pirita linnaosas, Viimsis ja Sisekaitseakadeemias (Kase 61l)

Tööpakkumise number
#433748

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
1. august 2016

Tampe Toit on toitlustusettevõte, kelle vastutada on Viimsi valla haridusasutuste ja Pirita Majandusgümnaasiumi õpilaste toitlustamine.

Vaata rohkem

Nõudepesija