https://www.cvkeskus.ee/65152

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65152

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus Tallinna Vanalinnas otsib oma töökasse restorani virka nõudepesijat !


Ootused kandidaadile

töökus ja puhtus


Ettevõte pakub

Head palga- ja töötingimused, tasuta sportimisvõimalused ja paidlik graafik, võimalik töötada ka teise töö kõrvalt. Töö nii hommikusel, päevasel kui õhtusel ajal.


Lisainfo

keelteoskus ei ole vajalik. Sobib nii meeste- kui naisterahvale, olenemata vanusest.


Tööpakkumise number
#65152
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Nõudepesija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!