Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65098

Tööpakkumise number

65098

Töö kirjeldus

Töö eesmärk: kindlustada klientide kõrgetasemeliseks teenindamiseks vajaminevate nõude ja serveerimisvahendite täielik puhtus ja nende pidev ettevalmistamine teenindamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda toredat ja töökat inimest.

Pakume poole või püsivat täistööajaga kohta nõudepesijale Reval ExpressHotel´I ExpressCafé´s.
Töö vahetustega ja graafikuga - kl. 07.00-15.00.
Tasustamine tunnipalga alusel - 27.-/h.
Lisaks ettevõttes kehtivad soodustused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. mai 2006
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2006
Brutopalk:
kuni 27 EEK tunnis

Reval ExpressHotel on 163. hotellitoaga 2-tärni hotell, mis asub Tallinna reisisadama vahetus läheduses.