Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798972

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie meeskond otsib oma kollektiivi nõudepesijat!

Eelnev töökogemus on teretulnud, kuid vajaduse korral õpetame ise.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled aktiivne, rõõmsameelne, vastutustundlik ning sulle meeldib suhelda inimestega, siis ootame sind!

Ettevõte pakub

Õigeaegset ja motiveerivat palka

Vahetustega töögraafikut

Vastutulelikku ülemust ning sõbralikku kollektiivi

 Sobivate kandidaatidega kohtume rõõmuga ja suhtleme lähemalt!

Tööpakkumise number
#798972
Nõudepesija