Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417455

Tööpakkumise number

417455

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundliku ja kiiret nõudepesijat/köögitöölist.
Põhilised tööülesanded on nõude kiire ja tõhus pesemine.
Hoolt kandma nõude puhtuse ja pesemiskvaliteedi eest.
Tööruumide korrashoid(köögis ja vaheruumides)
Köögiviljade puhastamine

Nõudmised kandidaadile

Kiire ja kohusetundlik
Puhtusearmastaja ja positiivse ellusuhtumisega.
Väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
5. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.