Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307026

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotell Dzingel restorani nõude pesemine ja abiruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks
Puhtus, ausus ja karsked eluviisid
Sõbralik, rõõmus ja positiivne

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet
Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
Tööle vastavat palka

Tööpakkumise number
#307026

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.

Vaata rohkem

Nõudepesija