Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101567

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restorani teenindussaali nõudepesu.
Teostab serviisi ja laudlinade arvestust.

Ootused kandidaadile

abivalmidus
ausus ja usaldusväärsus
koostöövalmidus
puhtus
hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
konkurentsivõimelist tasu
meeldivat töökollektiivi
stabiilset töösuhet

Lisainfo

Nõudepesija-koristaja tööülesanded on ühitatud, nõudepesule lisandub restorani saali
koristamine, akende puhastamine.

Tööpakkumise number
#101567

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
28. märts 2007

TOP Restoran asub Pirita Jahisadama III korrusel. Restoranist avaneb maaliline vaade merele
ja Pirita kloostrile. Restorani saalis on 80 istekohta, suvel töötab terrassikohvik.
18-liikmeline töökollektiiv on abivalmis ja sõbralik.

Vaata rohkem

Nõudepesija