Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #416655

Nõudepesija (Tallink Hotels)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 1. aprill 2016
Kuulutus aegub:30. aprill 2016

Töö kirjeldus

  • hotelli köögi nõude pesemine ja koristamine

Ootused kandidaadile

  • oled sõbralik ja abivalmis
  • pikad tööpäevad ja füüsiline töö ei ole Sulle probleemiks
  • armastad puhtust ja korda
  • Sulle sobib meeskonnatöö
  • valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
  • sõbralikku töökollektiivi
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • tööd graafiku alusel (9-12 tunnised vahetused)

Lisainfo

Otsime täiskoormusega nõudepesijat Tallinki hotelli, tööle asumine esimesel võimalusel.

Vaata veel teisi tööpakkumisi meie koduleheküljelt: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/toopakkumised

Tööpakkumise number
#416655

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.

Vaata rohkem