Värsked tööpakkumised

Nõudepesija (tähtajaline leping, Pirita SPA Hotell)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359153

Tööpakkumise number

359153

Firma nimi peidetud Nõudepesija (tähtajaline leping, Pirita SPA Hotell)

Töö kirjeldus

• hotelli köögi nõude pesemine ja koristamine

Nõudmised kandidaadile

• oled sõbralik ja abivalmis
• pikad tööpäevad ja füüsiline töö ei ole Sulle probleemiks
• armastad puhtust ja korda
• Sulle sobib meeskonnatöö
• valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

• kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
• enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
• sõbralikku töökollektiivi
• ettevõttes kehtivaid soodustusi
• tööd graafiku alusel (9-12 tunnised vahetused)

Lisainfo

Otsime täiskoormusega nõudepesijat Tallinki hotelli, tööle asumine esimesel võimalusel.

Vaata veel teisi tööpakkumisi meie koduleheküljelt: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/toopakkumised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2014

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.