Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803916

Nõudepesija / Посудомойщица

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie nõudepesijad vastutavad hotellis toidunõude ja serveerimisvahendite pesemise ja puhtuse eest. Töö toimub graafiku alusel (s.h. nädalavahetustel) ja on füüsilist pingutust nõudev.

В обязанности которой входит качественное мытье посуды и приборов для сервировки. Работа осуществляется по графику (включая выходные), требуется устойчивость к физическим нагрузкам.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult julget pealehakkamist, vastutustundlikkust ning motiveeritust töötada meeskonnas.

Если ты заинтересован работать в сплоченном коллективе и ответственно относишься к своей работе, в таком случае мы рады приветствовать тебя в своей команде

Meie pakume Sulle: sõbralikku meeskonda ja põnevaid rahvusvahelise hotelliketi koolitusi ning soodustusi – kusjuures ka soodushindadega toitlustamist hotelli töötajate bistroos ning sportimisvõimalusi.

Со своей стороны мы предлагаем тебе дружный коллектив, различные тренинги и скидки для своих сотрудников в международной сети отелей – в том числе питание по льготной цене и компенсацию расходов на занятия спортом

Tööpakkumise number
#803916

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
8. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem