2023-08-23 14:48:55

NÕUDEPESIJA / ПОСУДОМОЙКА

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Köögi ja restoraninõude pesemine (pokaale ja klaase pesevad ettekandjad).

Lisaks mõned üldkoristustööd

Мойка кухонной посуды и ресторанной (бокалы и фужеры моют официанты).

Ootused kandidaadile

Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda.

Умеешь работать чисто и заботиться о своём месте на работе.

Kadriorg. Poska 19a

90-110 tundi kuus. Võib ka täiskoormus - 180 tundi.

Restoran lahti teisipäevast-laupäevani.

Graafik 15-23. Kui hiljem - makstakse takso kinni.

Stabiilne töö. Hooliv kollektiiv. Toit, kohvi ja tee ettevõtte poolt.

Ametlik palk.

Кадриорг. Поска 19а
90-110 часов в месяц или полная ставка 180 часов.

Ресторан работает со вторника по субботу.

График работы с 15-23. Если дольше, такси оплачивается.

Есть возможность работать больше.

Стабильная работа. Заботливый коллектив. Еда, кофе от предприятия.