Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664357

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõudepesija tööks on nõude pesemine ja poleerimine.

Töö toimub graafiku alusel - ühel nädalal on tööpäevad TKLP, teisel nädalal NR. Nädala sees toimub töö pealelõunast-õhtuni, laupäeval-pühapäeval pikad päevad.

Töömaht: umbes 120 tundi kuus.

Tööle asumise aeg: kohe.

Töö sobib hästi ka pensionärile.

Ootused kandidaadile

Eelnev nõudepesija töö tuleb kasuks. Tähtsaimateks omadusteks on puhtuse ja korra hoidmine. Kui autot ei ole, peaks elukoht oleme kindlasti Pärnu linnas, sest tööaeg võib venida hiliseks.

Ettevõte pakub stabiilset tööd ja töötamise võimalust Eesti ühes paremas kohvikus.

Tööpakkumise number
#664357

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. september 2020
Kuulutus sisestati:
21. august 2020

Kohvik Supelsaksad on paljusid auhindu võitnud Pärnus asuv kohvik, mis alustas oma tegevust 2009.aastal.

Vaata rohkem

Nõudepesija