Värsked tööpakkumised

Nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433676

Tööpakkumise number

433676

Töö kirjeldus

• nõude käsi- ja masinpesu
• koristustööd köögi-, olme- ja laoruumides
• köögi abitööd

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab eeskujulikku töökogemust ja
pisut enam kui elementaarseid teadmisi koristamisest ja puhtusest

Ettevõte pakub

Töötingimused ja palganumbrid on paindlikud
ning sõltuvad kandidaadi soovidest ja oskustest.

Pakume töötajatele ka majutusvõimalust ja erinevaid soodustusi,
sealhulgas ka meie Tallinna hotellides ja restoranides.

Lisainfo

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelnevat töökogemust ning tahet ja oskust enda ümber korda luua. Sama olulised on hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ning loomulikult ka hea füüsiline vorm, kuna Vihula mõisa restoranid ja kohvikud asuvad erinevates hoonetes ja korrustel ning nendevahelist liikumist on kiiretel päevadel väga palju.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. august 2016
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2016

Vihula mõis asub Lahemaa Rahvuspargis Lääne-Virumaal 90 km kaugusel Tallinnast. 75 numbritoaga mõisakompleksis pakutakse majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid ning mitmekülgseid vaba aja sisustamise võimalusi. Talveperioodil on Vihula mõis suuremalt jaolt konverentside ja aastalõpupidude lainel ning suvel on mõis täis erinevaid pulmapidusid ja välikontserte.
Vihula mõisas on kaks restorani ja üks kohvik ning nendele lisaks on suveperioodil avatud veel ka välikohvikud ja terrassid.