Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196852

Nõudepesija-koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesemine, kokkade abistamine ja puhtuse eest hoolitsemine toitlustusasutuse köögis. Töö on graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

-eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- töötahe
- positiivne ellusuhtumine
- korrektsus ja puhtus
- ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

- tööd graafiku alusel
- meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- normaalset töötasu

Tööpakkumise number
#196852

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010

Tallinna vanalinna piiril asuv uus ja populaarne baar-restoran otsib oma töökasse kollektiivi täiskohaga nõudepesija-koristajat.

Vaata rohkem