Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187524

Nõudepesija-koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesemine, kokkade abistamine ja puhtuse eest hoolitsemine toitlustusasutuse köögis. Vajadusel koristamine.

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlustasandil
- töötahe
- positiivne ellusuhtumine
- korrektsus ja puhtus
- ausus ja kohusetunne
- eelnev töökogemus toitlustusvaldkonna köögis
-valmisolek töötada nädalavahetustel ja öistel aegadel

Ettevõte pakub

- tööd graafiku alusel
- meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- viisakat töötasu

Tööpakkumise number
#187524

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. november 2009
Kuulutus sisestati:
23. november 2009

Tallinna vanalinna piiril asuv uus ja populaarne baar-restoran otsib oma töökasse kollektiivi töökat ja tragi nõudepesija-koristajat.

Vaata rohkem