Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621749

Nõudepesija-koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoolitsed selle eest, et meie laua- ja kööginõud oleksid puhtad (masin ja käsitsipesu) ning saalid, pliidid, tööpinnad ja tualettruumid säravad.

Nõudmised kandidaadile

- Varasem kogemus tuleb igati kasuks
- Armastad puhtust ja korda
- Sulle sobib tööd teha nii päevasel kui öisel ajal

Ettevõte pakub

Meie juures töö ei murra konti!
Pakume osalist koormust

Tööpakkumise number
#621749

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

Toiduakadeemia on 10 aastat tegutsenud gastronoomiline kohtumispaik, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Me viime läbi meeskonnakoolitusi, kliendisündmusi, sünnipäevi ja firmapidusid koos meeldejääva söögitegemisega. Toiduakadeemia ühiskokkamistel saavad kõik osalejad maitsvate roogade valmistamisel ise käed külge panna.

Vaata rohkem