2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija - koristaja

CVKeskus.ee klient
Alates 800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi nõudepesijat - koristajat.
Ei mingit vahetustes töötamist ega nädalavahetusel rabamist.
Tule naudi tööd viiel päeval nädalas ja puhka nädalavahetusel ja samuti riiklikel pühadel.
Tööaeg on 8.00 - 16.00
Töö kirjeldus:
Nõude pesemine
Abistamine vajadusel köögis
Oma tööruumi ja saali koristamine

Ootused kandidaadile

Soovituslik on eelnev töökogemus antud valdkonnas.

Pakume võimalust teha teenindaja tööd viiel päeval nädalas( E - R ) ja pikka puhkust suvekuudel.
Sõbralikku töökollektiivi, stabiilset tööd ja kaasaegseid töötingimusi
Ettevõttepoolseid soodustusi (tööpäeval tasuta lõunasöök ja puhkus suvel)
Konkurentsivõimelist töötasu
Vabad nädalavahetused ja riiklikud pühad

Lisainfo

Estonian Business School Student Cafe & Bistro (Lauteri 3, Tallinn)

Maitsest Maitsesse OÜ

Täistööaeg: E-R 08:00 - 16:00

NB! Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.