Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317130

Nõudepesija-koka abi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd nõudepesijale-koka abile
päevane tööaeg koolitoitlustuse söökla-puhvetis Tartu kesklinna piirkonnas
Töö kirjeldus:
koka juhendamisel toiduvalmistamise abitööde teostamine
õpilastele toidu väljastamine
nõudepesu masinpesuna
teenindussaalide ja köögiruumide puhtus ja heakord

Ootused kandidaadile

kiire käeline liikumine
puhtusest lugupidamine
hoolsus
positiivne ellusuhtumine
hea füüsiline valmisolek
vanus kuni 40 eluaastat

Ettevõte pakub

päevast tööaega äripäeviti
kindlat töötasu millele lisandub kogu meeskonna tulemuslikkusest lähtuv tulemuspalk
teovõimelist ja tulemusele orienteeritud meeskonda
tänapäevast töökeskkonda

Lisainfo

nõudepesija-koka abi allub koolisöökla peakokale
üksuse suurus 5-6 inimest

Tööpakkumise number
#317130

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2013
Kuulutus sisestati:
15. august 2013

19 aastase tegevuskogemusega toitlustusettevõte otsib oma meeskonda Tartus, tulemusele orienteerunud ja rõõmsameelseid kolleege.

Vaata rohkem