Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97970

Nõudepesija (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõudepesu toimub nii masinaga kui ka käsitsi. Töötasu on 8.30 eur/tunnis (ca 320 eur/nädalas). Töötunde on nädalas ca 40 ning söök tööajal on tasuta. Elamis/üürikulu on 50 eur/nädalas ning elamispind võimaldatakse hotelliomaniku poolt.

Ootused kandidaadile

inglise keele vähemalt keskpärane oskus
tahe töötada teenindussektoris

-töötamise võimalust atraktiivses turismispiirkonnas Lõuna -Iirimaal ookeani ääres

Tööpakkumise number
#97970

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. märts 2007

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd nõudepesijale Butler Arms hotelli (www.butlerarms.com)

Vaata rohkem