Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301553

Nõudepesija hotelli (tähtajalise lepinguga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pirita TOP SPA Hotelli köögis nõude pesemine ja koristamine. Tegu on füüsiliselt raske tööga!

Ootused kandidaadile

  • pikad tööpäevad ei ole Sulle probleemiks
  • soovitavalt omad eelnevat töökogemust nõudepesijana
  • armastad puhtust ja korda
  • oled sõbralik ja abivalmis
  • valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • tööd graafiku alusel (9-12-tunnised vahetused graafiku alusel)

Lisainfo

Tööle asumine alates mai 2013 ning töötamine on suveperioodil.

Tööpakkumise number
#301553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Kesklinnast mõnevõrra eemal asub Pirita TOP SPA Hotell. Et meie kliendid saaksid parima teeninduse osaliseks, otsime juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.

Vaata rohkem