Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341384

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesu
Ruumide korrashoid
Koristamine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus;
Puhtus,
Hoolsus,
Täpsus.

Ettevõte pakub

Tubli töö eest head töötasu;
Meeldivat töökeskkonda.
Soovi korral pikka puhkust suvel.

Töökohad asuvad Viimsi vallas, Maardu linnas, Pirita linnaosas

Tööpakkumise number
#341384

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Tampe Toit on toitlustusettevõte, kelle vastutada on Viimsi valla haridusasutuste ja Pirita Majandusgümnaasiumi õpilaste toitlustamine.

Vaata rohkem

Nõudepesija