https://www.cvkeskus.ee/42668

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42668

Nõudepesija-abitööline

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haapsalu Hotelli restorani- ja üldruumide koristamine, muud jooksvad sisekoristustööd.
Laudade koristamine, nõude pesemine ja poleerimine.


Ootused kandidaadile

kasuks tuleb töökogemus
ausus
kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
aktiivsus
võimalus töötada öösiti


Ettevõte pakub

töötasu 23 EEK / tund
töö aeg reedeti ja laupäeviti kell 23-06, teistel nädalapäevadel vastavalt vajadusele


Tööpakkumise number
#42668
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Nõudepesija-abitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!