Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317054

Norra turu ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Objektide mahtude ja hindade eelarvestamine, hinnapakkumiste koostamine
* Allhangete organiseerimine (vundament, vesi, elekter jne) Norras
* Ehituslepingute ettevalmistamine
* Tööde ajagraafikute planeerimine ja jälgimine
* Norra ehitusseaduse ja normidega töötamine
* Tööde teostamiseks vajalike lubade ja kooskõlastuste hankimine
* Ehituse dokumentatsiooni korrashoid (loomine, täitmine, kogumine)
* Ehituspartnerite juhendamine tehase toodete ehitamisel
* Ehitusbrigaadi töö korraldamine ja planeerimine
* Välislähetuste organiseerimine (sh. majutus, piletid jne.)
* Tööohutuse korraldamine ja selle eest vastutamine
* Jooksvate küsimuste lahendamine ning vajadusel objekti varustamine vajalike materjalidega (s.h logistika korraldamine)
* Objekti koosolekute ettevalmistamine, tellija ja ehitusjärelvalvega suhtlemine
* Aruandlus juhtkonnale

Ootused kandidaadile

* Ehitusalane kõrgharidus
* Vähemalt 3-aastane töökogemus projektijuhina välisturgudel
* Väga head eesti ja inglise keele oskust
* Norra keele oskust vähemalt suhtlustasandil
* Ehitusprojektide lugemise ja koostamise oskust
* Tööks vajalike programmide oskust (Excel, Word, AutoCad)
* Julgust võtta vastutust ja tahet anda endast maksimum
* Head suhtlemis-, enesekehtestamis-, ja läbirääkimisoskust
* Inimeste ja protsesside juhtimise oskust
* Süsteemsust ja loogilist mõtlemist, analüüsivõimet
* Võimalust viibida regulaarselt välislähetustes
* Autojuhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
* Teadmised puidust ja selle töötlemisest
* Lisavõõrkeele valdamine
* Isikliku sõiduauto olemasolu

* Palju huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes
* Heade töötulemuste eest väärilist töötasu
* Profesionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
* Rahvusvahelist töökogemust
* Paindlikku tööaega
* Ühiseid firmaüritusi

Lisainfo

Ettevõte asub Saku vallas, Tõdval (ca. 15 min. sõidu kaugusel Järve Keskusest).

Tööpakkumise number
#317054

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. september 2013
Kuulutus sisestati:
14. august 2013

Timbeco Woodhouse OÜ on pikaajalise kogemusega ettevõte 1993 aastast, kelle põhitegevuseks on puitmajade ja elementkonstruktsioonide projekteerimine, tootmine ja paigaldamine.
Puitmajad ja elementkonstruktsioonid valmivad rahvusvahelistele ehitusstandarditele ja ISO kvaliteedistandardi nõuetele tuginedes modernses tootmises Tallinna lähistel (15 min) Saku vallas Tõdval.
Ligi 95% toodangust eksporditakse ning peamisteks sihtturgudeks on Jaapan, Norra, Rootsi, ja UK. Ettevõte põhituruks on üle 10 aasta olnud nõudlik Jaapani turg, mis kinnitab toodete kõrget kvaliteeti.
Timbeco Woodhouse OÜ usaldusväärsust kinnitab Krediidiinfo poolt aastaid välja antud krediidireiting AA- väga hea.

Vaata rohkem