Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269307

Norra, rootsi või taani keele oskusega hotelliadministraator

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime skandinaavia keelt valdavat hotelliadministraatorit heatasemelisesse hotelli Norras.
Tööperiood: 30.05.-17.08.2012

Töökirjeldus:
* hotelli külastajate sisse- ja väljaregistreerimine
* külastajatele info jagamine ja abistamine nii telefoni ja meili teel kui ka vastuvõtulauas
* muud sarnased ja seonduvad ülesanded

Ootused kandidaadile

hea inglise keele oskus
norra või rootsi keele oskus heal suhtlustasemel
kohusetundlikkus ja positiivne ellusuhtumine
hea suhtlemisoskus
meeskonnatöö valmidus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellis

Ettevõte pakub

Väärtuslikku kogemust
Häid töötingimusi
Head palka
Tasuta reisi Norrasse ja töö lõppedes tagasi Eestisse
Tasuta majutust
Tasuta tööõnnetuskindlustust

Lisainfo

Unic Management OÜ'l on leping Norra hotellile teenuseosutajate värbamiseks. Sa töötaksid Norras UNICu töötajana, kuid hotelli juhtkonna alluvuses olles hotelli meeskonna liikmena.

NB! Esimeses voorus võtame ühendust vaid meie tingimustele vastavate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#269307