Värsked tööpakkumised

Norra keele oskusega andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182476

Tööpakkumise number

182476

Töö kirjeldus

Andmesisestaja tööülesanneteks on kindlustusalase informatsiooni sisestamine andmebaasi norra keeles.

Nõudmised kandidaadile

Norra keele oskus, täpsus ja rutiinitaluvus

Lisaks võimalusele praktiseerida norra keelt pakume kaasaegset töökeskkonda Tallinna vanalinnas, võimalust areneda koos kiiresti kasvava rahvusvahelise organisatsiooniga, põhjalikku koolitust, paindlikku tööaega graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. september 2009
Kuulutus sisestati:
12. august 2009

HR factory kliendiks on rahvusvaheline ja kaasaegne kõnekeskus Tallinna südalinnas, mis pakub üle maailma nii suur- kui väikefirmadele tehnoloogia-, finants-, ja reisivaldkonnas laialdast kommunikatsioonialaste teenuste valikut. Nende klientide hulka kuuluvad muuhulgas Dell, Norwegian Air, Genpact ja Hurtigruten.