Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #427042

Nõrkvoolutehnik, turvatehnik,videovalvetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valvekaamera OÜ otsib oma meeskonda nõrkvoolutehnikut ,kelle tööülesanneteks on videovalve ja teiste turvasüsteemide iseseisev paigaldamine ja hooldustööd.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus,ausus, täpsus.Kogemus videovalve või nõrkvoolu tehnikuna

Huvitavat tööd meeldivas töökeskonnas ja kiirelt arenevas ettevõttes .
Tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#427042

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem