https://www.cvkeskus.ee/709013
Nõrkvoolutehnik
Tööpakkumise number #709013

Nõrkvoolutehnik

2
KURMUTEC SYSTEMS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Turva- ja nõrkvoolusüsteemide (valve, video, ATS, arvutivõrgud) kaabeldustööd, seadmete paigaldamine ja seadistamine.


Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus
  • Eesti keele oskus
  • B kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb turvatehniku kvalifikatsioon.


Ettevõte pakub


  • Tulemustele vastavat tasu

  • Meeldivat kollektiivi

  • Täiendkoolitusi.


Tööpakkumise number
#709013
Nõrkvoolutehnik
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Nõrkvoolutehnik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!